Apartamenty Liliowa 12&15

Domki Apartamentowe w Dębkach

Dębki to magiczne miejsce

położone na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego u ujścia rzeki Piaśnicy. Miejscowość znajduje się nad samym morzem, a jej atutem jest bardzo szeroka, piaszczysta plaża. Ścieżki na plażę prowadzą przez malowniczy las.

Liliowa 15 to dwa duże domy podzielone na luksusowe apartamenty. W każdym apartamencie mieści się salon z aneksem kuchennym, łazienka i w zależności od układu jedna lub dwie sypialnie z łóżkami małżeńskimi. Każdy apartament posiada taras lub balkon wyposażony w zestaw mebli ogrodowych. Domki są ogrzewane centralnie, posiadają ogrzewanie podłogowe, dlatego zapraszamy Państwa również w chłodne dni.

Nasze usługi zostały docenione poprzez przyznanie nam przez Klientów korzystających z witryny booking.com nagrody Traveller Review Awards 2023. Otrzymaliśmy bardzo wysoką notę: 9,3 punkty w skali do 10.

LILIOWA15 - Luksusowe Domki Apartamentowe w Dębkach

Wakacyjny relaks

Na terenie obiektu znajduje się parking dla gości. Najmłodsi mogą korzystać z placu zabaw natomiast dorośli mogą odpocząć na leżakach.

Sporty i rekreacja: kitesurfing, windsurfing, kajakarstwo

Dębki to odpowiednie miejsce dla pasjonatów jazdy na rowerze. W samej miejscowości znajduje się wiele przygotowanych ścieżek. Jeżeli chcemy się wybrać na dalszą wycieczkę mamy dużo możliwości. Polecamy trasę wzdłuż półwyspu helskiego, choć do takiej wyprawy trzeba być dobrze przygotowanym.

Świetnym przeżyciem jest spływ kajakowy rzeką Piaśnicą do morza. U gospodarzy zasięgną Państwo rady na temat dobrych miejsc do wędkowania. Polecamy pobyt w Dębkach w okresie dobrym na grzybobranie — chętnie udzielimy Państwu wskazówek, gdzie się udać na duże zbiory. Dla osób szukających mocniejszych przeżyć podpowiemy, że w Dębkach działa również szkoła windsurfingu.

 

Udogodnienia w obiekcie

Grafika aneks kuchenny

aneks kuchenny

Grafika przybory kuchenne

przybory kuchenne

Grafika czajnik

czajnik

Grafika mikrofalówka

mikrofalówka

Grafika płyta grzewcza

płyta grzewcza

Grafika lodówka

lodówka

Grafika płaski telewizor

płaski telewizor

Grafika tv cyfrowa

tv cyfrowa

Grafika Wi-Fi

Wi-Fi

Grafika łazienka

łazienka

Grafika suszarka do włosów

suszarka do włosów

Grafika pościel

pościel

Grafika deska do prasowania

deska do prasowania

Grafika żelazko

żelazko

Grafika suszarka do ubrań

suszarka do ubrań

Grafika parking

parking

Już dziś zarezerwuj swój pobyt

booking.comTraveller Review Awards

 

Nasze usługi zostały docenione poprzez przyznanie nam przez Klientów korzystających z witryny booking.com nagrody Traveller Review Awards 2023. Otrzymaliśmy bardzo wysoką notę: 9,3 punkty w skali do 10.

Dębki

Idąc plażą na wschód w kierunku Błot Karwieńskich znajdziemy bardziej ustronne miejsca do plażowania. Wzdłuż miejscowości ciągnie się deptak, który przyciąga spacerowiczów. Jest duży wybór knajpek, serwujących świeże ryby (w Dębkach jest zarejestrowana przystań rybacka).

Rzeka Piaśnica wypływa z odległego o 10 km jeziora Żarnowieckiego o powierzchni 1470 ha i średniej głębokości 8,4 m. Jego zaletą jest temperatura wyższa od temperatur pobliskich zbiorników o 3-6 st. C. W Nadolu można wypożyczyć motorówki, kajaki i łodzie. To idealne miejsce do uprawiania sportów motorowych.

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Apartamenty Liliowa 15

ul. Liliowa 15, 84-110 Dębki

tel. +48 600 077 772

e-mail: kontakt@liliowa12.pl

 Lokalizacja

 

Potrzebujesz więcej informacji?

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Przejdź do góry strony